Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Prosvětlovací desky GuttaglissPlastové střešní krytiny lze dělit z hlediska použitých materiálů, fyzikálních vlastností a nebo... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Tvarovky iglú DaliformIzolace proti vlhkosti a radonu tvarovky iglú Daliform. Ztracené bednění tvaru kopule určené k... arr3Zahradní pařeniště GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...


Zahradní pařeniště Gardentec

Pařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu překrytí teplomilných rostlin. Zahradní pařeniště a pařníky Gardentec z polykarbonátových desek, hliníkových a pozinkovaných konstrukcí. Kvalitní pařníky a pařeniště osloví každého zahrádkáře svými rozměry a technickým provedením. Spojovací patentovaný systém zabraňuje uvolnění profilů a desek. Jednoduché ukotvení díky základovým patkám. Polykarbonátové pařníky a pařeniště nemají dno. Snadné sestavení svépomocí a manipulace. Zahradní pařeníště a pařníky Gardentec dodáváme jako stavebnici s montážním návodem. Záruka 10 let na polykarbonátové desky.

Více NALEZNETE ZDE.

 

YjJiNGY1Z