Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Značky Gutta - Guttapral, Guttanit, Guttatec, Guttabit, Guttatop, Guttagliss, Guttacryl, Guttavordach, Guttafol, Guttabeta, Guttadrytek, Gardentec, Guttagarden, Guttatex, Guttadeck, Guttapanel, Guttafence, Guttafoam, Guttaflex, GuttaplaneZnačky Gutta - Guttapral, Guttanit, Guttatec, Guttabit, Guttatop, Guttagliss, Guttacryl,... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám zde chtěli v krátkém... arr3Pařeniště zahradní GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou...


Pařeniště zahradní Gardentec

Pařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu překrytí teplomilných rostlin. Zahradní pařeniště a pařníky Gardentec z polykarbonátových desek, hliníkových a pozinkovaných konstrukcí. Kvalitní pařníky a pařeniště osloví každého zahrádkáře svými rozměry a technickým provedením. Spojovací patentovaný systém zabraňuje uvolnění profilů a desek. Jednoduché ukotvení díky základovým patkám. Polykarbonátové pařníky a pařeniště nemají dno. Snadné sestavení svépomocí a manipulace. Zahradní pařeníště a pařníky Gardentec dodáváme jako stavebnici s montážním návodem. Záruka 10 let na polykarbonátové desky.

Více NALEZNETE ZDE.

 

MDBhMzUwYj