Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok


Úvod » GUTTAGARDEN - PLASTOVÁ ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA


        

GUTTAGARDEN - PLASTOVÁ ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA

Skladem

 

Plastové zatravňovače tvárnice Guttagarden - zatravňovací tvárnice plastová - odolné zpevnění cest, chodníků, parkovacích ploch, příjezdových cest a zahradních cestiček - pro ukončení je vhodné použít plastový obrubník Guttagarden

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let

Varianty tohoto produktu

GUTTAGARDEN - ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE

Zatravňovací tvárnice z polypropylenu. Se zámky a fixačními hroty. Pojezdná osobními automobily.
únosnost 150 t/m2


Rozměr cca 560 x 380 x 31 mm. Tvárnice jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného HDPE, který je
zdravotně nezávadný a nevylučuje žádné škodlivé látky.

4,73 ks/m2 plochy

více informací naletnete v sejcu SOUBORY KE STAŽENÍ


Zatravňovací tvárnice Guttagarden. Plastová zatravňovací dlažba Guttagarden v zelené nebo černé barvě, o rozměru 56 x 38 x 3,1 cm. Zatravňovací dlažba je určena určena k zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest. Zatravňovací dlažba Guttagarden Eco je ideální způsob pro zpevnění travnatých ploch. Je odpovědí na levné kopie zatravňovací tvárnice Guttagareden Original. Konstrukční systém zatravňovací dlažby, využívající kotvících trnů a kvalitních zámků, zajištuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel a zároven nebrání vsakování srážek. Zatravňovací dlažba Guttagarden Original a Guttagarden Eco má originálně propracovanou vnitřní strukturu příček a jednou z nejpevnějších plastových tvárnic na našem trhu. Ve srovnání s betonovými tvárnicemi umožnuje Guttagarden podstatně větší zatravnění (více než 80 %) a vytváří tak přírodní ráz plochy a zahrady. Plastová zahradní dlažba rovněž neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy. Zatravňovací dlažba je vyrobena z ekologického 100 % recyklovatelného polyethylénu, který je UV stabilní a velice odolný proti nepřízni počasí.

Díky zámkům, které umožňují pevné spojení jednotlivých dílù, je možno tvárnice používat i v přechodu do mírných svahù (cca 10°). Například přechod k vodním plochám, nebo jako schody v zahradě. Plastová zatravňovací dlažba Guttagarden Eco se pokládá velmi jednoduše. Optimální je nosná vrstva, která se skládá z dostatečné vrstvy štěrku. Podrobný montážní návod zatravňovacích tvárnic Guttagarden je ke stažení u tohoto produktu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YTc0NDVjOD