Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Přehled kategorií Xxlstavebninystřešní desky - střešní šindele - asfaltové pásy - plechové krytiny - sklolaminátové role -... arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky nopy, které... arr3Skleněné zahradní skleníky GardentecZahradní skleněné skleníky Gardentec ze skla jsou zavedenou volbou pro mnoho zahrádkářů. Základní... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...


Skleněné zahradní skleníky Gardentec

Zahradní skleněné skleníky Gardentec ze skla jsou zavedenou volbou pro mnoho zahrádkářů. Základní nabízené polykarbonátové zahradní skleníky jsme rozšířili o klasické skleníky ze skleněnou výplní a tím uspokojili poptávku všech pěstitelů. Předností těchto zahrádkářských skleněných skleníků je montovaná konstrukce, kterou disponují všechny skleněné skleníky proti klasickým polykarbonátovým zahradním skleníkům. Tento typ konstrukce má velikou výhodu u které nedojde k předčasné korozi jako u zahradních skleníků se svařovanou konstrukcí. Klasické precizně zpracované zahradní skleněné skleníky jsou osazeny speciálním 4 mm skleníkovým kaleným sklem s efektem rozptílení slunečních paprsků. Díky této úpravě není nutné skleník zastiňovat. K pěstovaným rostlinám se tak dostane veškeré potřebné světelné spektrum a přitom nehrozí jejich spálení nebo přehřívání. Spodní rám zahradních skleníků umožňuje připevnění na betonový podklad. Dlouhá životnost a mimořádná kvalita skleněných skleníků je podpořena prodlouženou zárukou 10 let.

 

OTlkNjI