Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Přehled kategorií Xxlstavebninystřešní desky - střešní šindele - asfaltové pásy - plechové krytiny - sklolaminátové role -... arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky nopy, které... arr3Skleněné zahradní skleníky GardentecZahradní skleněné skleníky Gardentec ze skla jsou zavedenou volbou pro mnoho zahrádkářů. Základní... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...


Střešní šindele Tegola

Střešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých variantách a barevných odstínech. Krytiny Tegola vynikají dlouhou životností, nízkou hmotností a minimálními nároky na údržbu. Asfaltové střešní šindele Tegola mají keramizovaný posyp, který zajišťuje barevnou stálost a chrání spodní asfaltovou vrstvu před UV zářením. Střešní krytiny Tegola mají díky svým technickým vlastnostem a estetické hodnotě schopnost uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a zaručují vysokou odolnost vůči atmosférickým vlivům, minimální nároky na údržbu, dlouholetou životnost a rychlou a montáž. Společnost Tegola je světovou jedničkou na trhu již od roku 1971. Značka má své kořeny v malebném Italském městečku Vittorio Veneto a od svých počátků se specializuje na výrobu střešních produktů a systémů, v níž je proslulá svojí špičkovou kvalitou. Tegola neustále invouje systémy se zaměřením na environmentální udržitelnost. Na českém trhu se společnost Tegola objevila v roce 1991 a své postavení na trhu si získala zejména díky dlouhověkosti nabízených produktů, jejich snadné instalaci a vysoké kvalitě.

Více NALEZNETE ZDE.

 

ZTM0N