Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Ceník a katalog Gutta 2021Velkoobchodní ceník Gutta 2021. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití.... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Vchodové a vstupní stříšky GuttaVchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard... arr3Tvarovky iglů GuttadrytekZtracené bednění iglů Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek,...


Vchodové a vstupní stříšky Gutta

Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard pro vchodové stříšky. Využití vchodových stříšek je ochrana před nepřízní počasí, zastřešení vchodových dveří, lodžií a balkónů Vchodové stříšky jsou velmi praktické a esteticky doladí celkový vzhled domu. Umístění takového zastřešení nemusí být nutně pouze nad vchodovými dveřmi, výborně se hodí i nad okna, terasy, balkóny a výlohy. Praktické využití vchodových stříšek je na rodinné domy, soukromé, komerční a veřejné budovy. Materiály vchodových stříšek Guttavordach jsou vyrobeny z komůrkových polykarbonátů, plných polykarbonátů, akrylového skla PMMA a barveného hliníku, plného polykarbonátu a vytlačovaného akrylového skla a hliníkových profilů. Vstupní a vchodové stříšky jsou vybaveny LED osvětlením. Možnost dokoupení bočních stěn a bočnic. Moderní vchodové stříšky Guttavordach dodávají vchodům, domům a budovám svěží a nový vzhled. Originální kotvící sada a další kotvící příslušenství. Vstupní a vchodové stříšky Guttavordach nabízíme v 62 variantách. Záruka 5 let. Doprava po Čr zdarma.

Více NALEZNETE ZDE. 

NjFiZmZh