Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané stříšky nad vchodové dveře jsou...


Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach

Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard pro vchodové stříšky. Využití vchodových stříšek je ochrana před nepřízní počasí, zastřešení vchodových dveří, lodžií a balkónů Vchodové stříšky jsou velmi praktické a esteticky doladí celkový vzhled domu. Umístění takového zastřešení nemusí být nutně pouze nad vchodovými dveřmi, výborně se hodí i nad okna, terasy, balkóny a výlohy. Praktické využití vchodových stříšek je na rodinné domy, soukromé, komerční a veřejné budovy. Materiály vchodových stříšek Guttavordach jsou vyrobeny z komůrkových polykarbonátů, plných polykarbonátů, akrylového skla PMMA a barveného hliníku, plného polykarbonátu a vytlačovaného akrylového skla a hliníkových profilů. Vstupní a vchodové stříšky jsou vybaveny LED osvětlením. Možnost dokoupení bočních stěn a bočnic. Moderní vchodové stříšky Guttavordach dodávají vchodům, domům a budovám svěží a nový vzhled. Originální kotvící sada a další kotvící příslušenství. Vstupní a vchodové stříšky Guttavordach nabízíme v 62 variantách. Záruka 5 let. Doprava po Čr zdarma.

Více NALEZNETE ZDE.

 

M2RjMDRkYj