Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám zde chtěli v krátkém... arr3Pařeniště zahradní GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou...


Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach

Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard pro vchodové stříšky. Využití vchodových stříšek je ochrana před nepřízní počasí, zastřešení vchodových dveří, lodžií a balkónů Vchodové stříšky jsou velmi praktické a esteticky doladí celkový vzhled domu. Umístění takového zastřešení nemusí být nutně pouze nad vchodovými dveřmi, výborně se hodí i nad okna, terasy, balkóny a výlohy. Praktické využití vchodových stříšek je na rodinné domy, soukromé, komerční a veřejné budovy. Materiály vchodových stříšek Guttavordach jsou vyrobeny z komůrkových polykarbonátů, plných polykarbonátů, akrylového skla PMMA a barveného hliníku, plného polykarbonátu a vytlačovaného akrylového skla a hliníkových profilů. Vstupní a vchodové stříšky jsou vybaveny LED osvětlením. Možnost dokoupení bočních stěn a bočnic. Moderní vchodové stříšky Guttavordach dodávají vchodům, domům a budovám svěží a nový vzhled. Originální kotvící sada a další kotvící příslušenství. Vstupní a vchodové stříšky Guttavordach nabízíme v 62 variantách. Záruka 5 let. Doprava po Čr zdarma.

Více NALEZNETE ZDE.

 

MTk1NjQ2Ym