Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Podporuje mojeID

Doporučujeme

arr3Ceník Gutta 2019Velkoobchodní ceník Gutta 2019. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití.... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky (nopy),... arr3Tvarovky iglů GuttadrytekZtracené bednění Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek, stabilně... arr3Zahradní skleníky GardentecZahradní skleníky z polykarbonátu Gardentec prémiový zahradní skleník tvořený masivní hliníkovou... arr3Střešní příslušenství ErgoFirma Ergo se zabývá výrobou a obchodováním se střešním příslušenstvím. Střešní příslušenství a...


Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach

Vchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard pro vchodové stříšky. Využití vchodových stříšek je ochrana před nepřízní počasí, zastřešení vchodových dveří, lodžií a balkónů Vchodové stříšky jsou velmi praktické a esteticky doladí celkový vzhled domu. Umístění takového zastřešení nemusí být nutně pouze nad vchodovými dveřmi, výborně se hodí i nad okna, terasy, balkóny a výlohy. Praktické využití vchodových stříšek je na rodinné domy, soukromé, komerční a veřejné budovy. Materiály vchodových stříšek Guttavordach jsou vyrobeny z komůrkových polykarbonátů, plných polykarbonátů, akrylového skla PMMA a barveného hliníku, plného polykarbonátu a vytlačovaného akrylového skla a hliníkových profilů. Vstupní a vchodové stříšky jsou vybaveny LED osvětlením. Možnost dokoupení bočních stěn a bočnic. Moderní vchodové stříšky Guttavordach dodávají vchodům, domům a budovám svěží a nový vzhled. Originální kotvící sada a další kotvící příslušenství. Vstupní a vchodové stříšky Guttavordach nabízíme v 62 variantách. Záruka 5 let. Doprava po Čr zdarma.

Více NALEZNETE ZDE.

 

NzliMTN