Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Ceník Gutta 2019Velkoobchodní ceník Gutta 2019. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití.... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Náhradní díly GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky plastové krytiny Gutta. Široký výběr... arr3Zahradní skleníky Classicarr3Zatravňovací dlažba GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou...


Komůrkové dutinkové desky z polykarbonátu Guttagliss Dual Box

Komůrkové polykarbonátové desky mají záruku 10 let na nerozbitnost běžným krupobitím. Poloměr ohybu za studena max R = 1,5 - 1,7 m Prostup tepla U = 3,1 W/m²K Komůrkové desky z polykarbonátu jsou perfektní materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje jejich perfektní odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek. UV filtr dále zabezpečuje dlouhou životnost, zajišťuje dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost. Desky nekřehnou mrazem ani nežloutnou na slunci. Zachovávají si i barevnou stálost. Touto vrstvou je opatřena jedna strana desek, která je zřetelně označena potištěnou ochrannou fólií a tato strana musí být instalována směrem ven, ke slunci. Díky vysoké rázové houževnatosti zajišťují polykarbonátové desky vysokou bezpečnost, je vyloučen vznik střepů a dále se snižuje možnost poškození při dopravě a montáži. Polykarbonátové komůrkové desky lze instalovat rovné nebo ohnuté zastudena. Pokud poloměr ohybu není menší než minimální doporučený poloměr, nemá ohyb negativní vliv na mechanické vlastnosti desek, ale naopak se díky vzniklé klenbě zvyšuje únosnost. Vlastnosti komůrkových polykarbonátových desek: stabilita fyzikálních a mechanických vlastností ve velkém teplotním rozmezí (-40°C až +120°C) extrémní odolnost proti rozbití vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům nízká hmotnost snadná zpracovatelnost a montáž vynikající tepelně izolační vlastnosti možnost ohýbání zastudena snadná údržba velmi dobrá propustnost světla (záleží na zvolené barvě) Komůrkové polykarbonátové desky mají záruku 10 let na nerozbitnost běžným krupobitím.

Více NALEZNETE ZDE.

 

Y2M4MGI