Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Katalog produktů Gutta 2022Katalog produktů Gutta 2022. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití. Prémiové... arr3Prosvětlovací desky GuttaglissPlastové střešní krytiny lze dělit z hlediska použitých materiálů, fyzikálních vlastností a nebo... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Tvarovky iglú DaliformIzolace proti vlhkosti a radonu tvarovky iglú Daliform. Ztracené bednění tvaru kopule určené k... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysokopevnostního plastu a jsou... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění...


Profilované sklolaminátové vlnité role Guttagliss Pes - Filon Sintostamp - průsvitná střešní krytina v roli s vysokou odolností a životností - ideální poměr ceny a užitné hodnoty - široká škála šířek rolí - role řežeme na míru po běžných metrech

Sklolamináty jsou kompozitními materiály, tvořeny skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí. Vyznačují se vysokou pevností, odolností vůči chemikáliím i počasí, nízkou hmotností i cenou a dobrými hygienickými vlastnostmi. Jako pryskyřice se užívají epoxidy, termosety nebo termoplasty. Sklolaminátové role Guttagliss PES jsou netoxické, tvarově stálé v rozmezí teplot -40°C až +120°C. Dále vykazují sklolamináty značnou odolnost proti působení UV záření. Sklolaminátové role Guttagliss Pes jsou dlouhé až 30 bm. Vysoká životnost a UV stálost. Velmi odolné proti krupobití. Vlnitá střešní krytina Guttagliss Pes je vhodná na pergoly, garážová stání, stavby přístřešků apod. Vlnitá sklolaminátová krytina Guttagliss Pes je mimořádně odolným produktem z tepelně vytvrzené polyesterové pryskyřice a nosné výztuže ze skelných vláken. Použité materiály propůjčují výrobku výborné užitné vlastnosti, zejména pak vysokou odolnost vůči UV záření a dlouholetou životnost. Tato vlnitá střešní krytina nepodléhá snížení světelné propustnosti vlivem stárnutí. Plastová krytina Guttagliss PES je vyráběna v provedení vlnité desky a vlnité role. Sklolaminát odolává krupobití. Role Guttagliss PES jsou vhodné na pergoly, pro prosvětlení stěn i střech, garážové stání, stavbu ochranných přístřešků, zemědělské a průmyslové budovy, nebo například stavbu prodejních stánků. U sklolaminátových rolí nedochází ke snížení světelné propustnosti vlivem stárnutí. U vlnovkových rolí Guttagliss Pes dochází k vysoké úspoře díky absenci bočního překládání. Rovněž dochází ke zrychlení a zjednodušení montáže oproti alternativě v podobě sklolaminátových desek Guttagliss Pes.

Více NALEZNETE ZDE.

Atestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky plastové krytiny Gutta. Široký výběr originálního příslušenství sklolaminátových rolí Guttagliss Pes. Příslušenství pro sklolaminátové role. Nabídka doporučeného originálního příslušenství Gutta, určeného pro bezpečnou a trvalou instalaci sklolaminátových rolí. Pokud si nejste jistí správným výběrem, kontaktujte našeho technika na telefonu, který Vám rád a především odborně poradí s výběrem ideálních komponentů pro Váš projekt.

Více NALEZNETE ZDE.

 

ZDI1NTg4OT