Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Střešní šindele GuttatecAsfaltové střešní šindele představují flexibilní zastřešovací systém, který vyhovuje všem požadavkům... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Zahradní pergoly TerrassendachProdej německých designovaných pergol z práškově lakovaného hliníku. Zastřešení je tvořeno 10 mm... arr3Náhradní díly GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané stříšky nad vchodové dveře jsou...


Zahradní skleníky z polykarbonátu 2Dum Volya

Zahradní skleníky Volya 2DUM. Zahradní polykarbonátové skleníky z polykarbonátu 2DUM jsou velice odolné a na montáž nenáročné zahradní skleníky ruské výroby značky Volya osazené kvalitním polykarbonátovým pláštěm Guttagliss Dual. Konstrukce zahradních skleníků Volya je vyrobena z pozinkovaného bezúdržbového rámu, který nevyžaduje nutnost stavby základů. Zasklení je tvořeno čirým dutinkovým komůrkovým polykarbonátem o síle 4,0 mm s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Polykarbonátové zahradní skleníky 2DUM Volya, vynikají svými izolačními schopnostmi a vynikající odolností proti zátěži. Zahradní skleníky 2DUM Volya jsou vysoké 2 m a široké 3m, jednotlivé modely skleníků se liší vždy délkou (2-8 m). Skleník Volya 2DUM lze po dohodě objednat i v nestandardní délce, která díky systému doplňování dvoumetrových bloků konstrukce může být teoreticky neomezená. K zahradním skleníkum Volya je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, stolek, další větrací střešní okna, automatické otvírače k okénkům. Zahradní skleníky 2DUM dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Polykarbonátové zahradní skleníky mají dlouhou životnost. Bezúdržbová pozinkovaná konstrukce a snadná montáž bez nutnosti stavby základů. Vynikající izolační schopnosti Odolnost zatížení až 90 kg/1m2, 4mm dutinkový polykarbonát Guttagliss DUAL. Polykarbonátové zahradní skleníky Volya jsou vhodné na každou zahradu. Montážní návod zahradních skleníků Volya 2 Dum je ke stažení u tohoto produktu.

Více NALEZNETE ZDE.

 

YjQwZWE0