Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Přehled kategorií Xxlstavebninystřešní desky - střešní šindele - asfaltové pásy - plechové krytiny - sklolaminátové role -... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám chtěli v tomto článku... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se... arr3Instruktážní videa produktů Xxlstavebniny


Prosvětlovací plastové střešní krytiny Lanitplast Brett Martin - trapézové a vlnité polykarbonáty - vlnité sklolaminátové role - zastřešení přístřešků, pergol, teras, garážových stání a zahradních staveb - montážní postupy ke stažení PDF

Společnost Lanitplast je jedním z největších dodavatelů prosvětlovacích desek v České republice. V nabídce této společnosti naleznete komůrkový polykarbonát, trapézový a vlnitý polykarbonát, PC taškové šablony, sklolaminátové desky, sklolaminátové role, plexisklo, plný polykarbonát, vchodové stříšky, světlíky, skleníky a mnoho dalších produktů pro Váš dům i Vaši zahradu.

Marlon CSE - jde o trapézové desky vyrobené z nerozbitného polykarbonátu. Materiál dodávaný v barvách čirá a bronz. Trapézové polykarbonátové desky s povrchovou krupičkou na vnitřní straně určenou pro rozptyl světla. Desky nejsou plně průhledné, ale průsvitné. Desky Marlon CSE se používá jako zastřešení pergol, přístřešků, zastávky MHD, přístřešky na kola atd. Desky jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům počasí.

Marlon CS - jde o trapézové desky vyrobené z nerozbitného polykarbonátu. V barvách čirá a bronz. Desky jsou plňe průhledné a hladké - bez povrchové krupičky. Desky Marlon CS se používají jako nerozbitné zastřešení pergol, střech výrobních hal, prosvětlené střechy vlakových a autobusových nádraží, sportovních stadionů apod. Desky jsou odolné vůči krupobití a vlivům počasí.

Vlnité sklolaminátové role Filon - vlnité role z polyesterové pryskyřice a skelného vlákna, dodávané smotané do role jako koberec. Podíl skelného vlákna v pryskyřici 27-29%. Tento materiál je výborné kvality, nízké ceny a dlouhé tradice - na trh se vrací známé role ze sklolaminátu, ovšem v mnohem kvalitnější podobě. Jde o vlnité role z polyesterové pryskyřice. Materiál se vyrábí v rolích různé výšky 1 - 3 m v délkách do 30 bm. Sklolaminát řežeme podle potřeby po běžných metrech. Typ profilu je vlna 76/18 a síla materiálu je 0,70 mm. Pro jednoduchost montáže je vhodný na zastřešení přístřešků, pergol, zástěn proti stříkající vodě (uliční zábradlí ve městech). Role se umístí na střechu a rozvine se, čímž se vytvoří pruh střechy a nad něj se stejným postupem položí další pruh a postup se opakuje až do úplného zastřešení plochy. Role ze sklolaminátu jsou výborným, cenově dostupným materiálem pro zastřešení pergol, přístřešků a také jako opláštění nezateplených budov. Vlnitý sklolaminát Filon je obecně velice odolným materiálem vůči chemickému působení mnoha chemikálií. Pro tuto vlastnost je široce používán v zemědělství.

Více NALEZNETE ZDE.

 

OTNiZD