Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.


Úvod » GARDENTEC - ZAHRADNÍ SKLENÍKY GARDENTEC - F2 - F3 - F4 - F5 - F6


        

GARDENTEC - ZAHRADNÍ SKLENÍKY GARDENTEC - F2 - F3 - F4 - F5 - F6

Skladem

 

Sedlové polykarbonátové zahradní skleníky s hliníkovou konstrukcí Gardentec F - prémiové vysoce odolné zahradní skleníky pro dokonalou ochranu vašich rostlin s perfektní tepelnou izolací - zahradní sedlové skleníky nabízíme v 5 modulových délkách

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let polykarbonát / 15 let konstrukce
Tloušťka zasklení: PC 6 mm
Rozměr zahradního skleníku: 1,54 x 2,27 m, 2,28 x 2,27 m, 3,0 x 2,27 m, 3,74 x 2,27 m, 4,48 x 2,27 m
Typové označení: F2 - F3 - F4 - F5 - F6
ZDARMA K ZAHRADNÍMU SKLENÍKU: SET ZAHRADNÍHO VYBAVENÍ S KONVÍ + SET SPIRÁLOVÝCH TYČÍ NA RAJČATA + DOPRAVA

Varianty tohoto produktu

GARDENTEC SKLENÍKY

Zahradní skleníky Gardentec F2 - F3 - F4 - F5 - F6

Klasický sedlový zahradní skleník o šířce 2,27 m v různých modulových délkách. Hliníková konstrukce, zdravotně nezávadný polykarbonát Guttagliss, síla polykarbonátu 6 mm, UV ochrana, bez nutnosti základů, prodloužená záruka.

Zahradní sedlové skleníky Gardentec F osloví každého zahrádkáře svým technickým precizním provedením. Sedlové zahradní skleníky jsou vyráběny v Německu. Konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů. Zahradní skleníky Gardentec jsou osazeny kvalitním polykarbonátovým pláštěm Guttagliss Dual Box o tloušťce 6 mm s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Polykarbonátové desky jsou předem naformátovány a není potřeba je dále upravovat. Námi dodávaný polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak bez obav o své zdraví nerušeně pěstovat zeleninu. Snadná montáž.

Na zahradní skleníky z polykarbonátu Guttagliss poskytujeme záruku 10 let na polykarbonát a až 15 let na konstrukci. Zahradní skleníky dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MjU4NjE2N