Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.



Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » GUTTAGARDEN - PLASTOVÉ ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE


        

GUTTAGARDEN - PLASTOVÉ ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE

Skladem

 

Zatravňovací plastová dlažba Guttagarden - zatravňovací dlažba Guttagarden Original je ideální způsob pro zpevnění travnatých ploch - patentované fixační hroty na spodní straně zatravňovací tvárnice - vysoká pevnost - snadná a rychlá pokládka

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let
Rozměr zatravňovací tvárnice: 50 x 50 x 6,2 cm - 4 ks/m2

Varianty tohoto produktu

Velice snadná pokládka - lehký materiál, snadná manipulace

Zatravňovací tvárnice Gutta - Guttagarden

Zatravňovací plastová dlažba Guttagarden Original je určena k zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest ke garážím, chodníkům v zahradách a parcích, sportovních, výstavních a podobných ploch. Zatravňovací tvárnice jsou opatřeny na spodní straně fixačními hroty.

Zatravňovací plastové dlaždice jsou určeny k zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest ke garážím, chodníkům v zahradách a parcích a sportovních ploch. Dlažba je opatřeny na spodní straně fixačními hroty, po obvodu jsou zámky pro spojování s ostatními zatravňovacími dlaždicemi. Dlažba je pojezdná osobními automobily.(zatížení 170Tun/m2) . Na lícní straně jsou protiskluzové výčnělky.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MmNiMT