Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979

Doporučujeme

arr3Xxlstavebniny - prodej stavebních a zahradních materiálůProdej stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, stavbu a zahradu. Technické... arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Sklolaminátové role Pama ElyplastSklolaminátové profilované vlnité role Pama Elyplast. Prosvětlovací polyesterové krytiny Elyplast... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Plechové krytiny CovernitPlechové střešní krytiny a tašky Covernit. Střešní plechové taškové krytiny Covernit splňují nároky... arr3Tvarovky iglú GuttadrytekZtracené bednění iglú Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek,... arr3Tvarovky iglú DaliformIzolace proti vlhkosti a radonu tvarovky iglú Daliform. Ztracené bednění tvaru kopule určené k... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám chtěli v tomto článku... arr3Tepelné izolační vaty IsoverMinerální tepelné vaty a izolace podkroví a stropů Isover. Izolační materiály šetří náklady na... arr3Instruktážní a návodová videa produktů Xxlstavebniny

DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba e-shop Xxl stavebninyDOPRAVA A PLATBA

Vaše objednávky jsou zasílány různými přepravci podle povahy a druhu zboží. Vždy přizpůsobujeme balení a vybíráme přepravní službu tak, aby cena přepravy byla co možná nejnižší. Přeprava u vybraného zboží je od určitého množství zdarma. Vždy Vám v závislosti na objednaném zboží navrhneme cenu dopravy. Cena se počítá dle hmotnosti a objemu zboží. Vždy pro Vás vybereme ten nejlevnější možný způsob dopravy podle rozměrů, váhy a PSČ. Úhradu zakoupeného zboží lze provést několika způsoby. Volbu platby je možné provést v posledním kroku před dokončením objednávky. Veškeré zboží prodávané na e-shopu je možné doručit kamkoliv v rámci ČR. V naprosté většině případů je zboží doručeno do 3 pracovních dnů od zadání objednávky.

CENÍK DOPRAVY

Základní sazba - naše doprava po Čr - 450 Kč vč. DPH.

Základní sazba přepravy. Standardní cena dopravy na většinu produktů - sklolaminátové role, prosvětlovací desky, polykarbonátové desky, vchodové stříšky, střešní fólie, střešní příslušenství, střešní okna, nopové fólie, ztracené bednění, geotextílie, odvodňovací žlaby, zatravňovací dlažby, zahradní skleníky, zahradní program, stavební chemie, zakrývací plachty a zateplení fasád. Doručení zboží na Vámi zadanou adresu.

Těžká doprava - naše doprava po Čr - 1100 Kč vč. DPH.

Zvýšená sazba přepravy. Zvýšená cena dopravy na těžké a rozměrné zboží - střešní desky, střešní šindele, asfaltové pásy, plechové krytiny a betonové žlaby. Doručení zboží na Vámi zadanou adresu.

CENÍK PLATBY

Platba v hotovosti - 40,- Kč vč. DPH.

Platba v hotovosti - základní metoda placení při vyzvednutí zboží na pobočce. Platbu v hotovosti lze využít při osobním odběru na prodejním skladě.

Platba na dobírku - 40,- Kč vč. DPH.

Platba na dobírku - standardní úhrada objednávky při osobním převzetí zboží od dopravce. Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí v hotovosti doručovateli při přijetí objednávky.

Platba bankovním převodem - zdarma.

Platba bankovním převodem - platba převodem na bankovní účet č. 176826068/0300 na základě vystavené zálohové faktury. Proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce.

Platba kreditní kartou - zdarma.

Platba kreditní kartou - platba kreditní kartou je možná při osobním odběru na skladech dodavatele. V případě platby platební kartou online je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

ZmRjZjdkN