Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Prosvětlovací systémy Palramarr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky nopy, které... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se... arr3Instruktážní videa produktů Xxlstavebniny

DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba e-shop Xxl stavebninyDOPRAVA A PLATBA

Vaše objednávky jsou zasílány různými přepravci podle povahy a druhu zboží. Vždy přizpůsobujeme balení a vybíráme přepravní službu tak, aby cena přepravy byla co možná nejnižší. Přeprava u vybraného zboží je od určitého množství zdarma. Vždy Vám v závislosti na objednaném zboží navrhneme cenu dopravy. Cena se počítá dle hmotnosti a objemu zboží. Vždy pro Vás vybereme ten nejlevnější možný způsob dopravy podle rozměrů, váhy a PSČ. Úhradu zakoupeného zboží lze provést několika způsoby. Volbu platby je možné provést v posledním kroku před dokončením objednávky. Veškeré zboží prodávané na e-shopu je možné doručit kamkoliv v rámci ČR. V naprosté většině případů je zboží doručeno do 3 pracovních dnů od zadání objednávky.

CENÍK DOPRAVY

Základní sazba - naše doprava po Čr - 299,- Kč vč. DPH.

Základní sazba přepravy. Standardní cena dopravy na většinu produktů - sklolaminátové role, prosvětlovací desky, polykarbonátové desky, vchodové stříšky, střešní fólie, střešní příslušenství, střešní okna, nopové fólie, ztracené bednění, geotextílie, odvodňovací žlaby, zatravňovací dlažby, zahradní skleníky, zahradní program, stavební chemie, zakrývací plachty a zateplení fasád. Doručení zboží na Vámi zadanou adresu.

Těžká doprava - naše doprava po Čr -  799,- Kč vč. DPH.

Zvýšená sazba přepravy. Zvýšená cena dopravy na těžké a rozměrné zboží - střešní desky, střešní šindele, asfaltové pásy, plechové krytiny a betonové žlaby. Doručení zboží na Vámi zadanou adresu.

CENÍK PLATBY

Platba v hotovosti - 40,- Kč vč. DPH.

Platba v hotovosti - základní metoda placení při vyzvednutí zboží na pobočce. Platbu v hotovosti lze využít při osobním odběru na prodejním skladě.

Platba na dobírku - 40,- Kč vč. DPH.

Platba na dobírku - standardní úhrada objednávky při osobním převzetí zboží od dopravce. Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí v hotovosti doručovateli při přijetí objednávky.

Platba bankovním převodem - zdarma.

Platba bankovním převodem - platba převodem na náš bankovní účet, na základě vystavené zálohové faktury. Proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce.

Platba kreditní kartou - zdarma.

Platba kreditní kartou - platba kreditní kartou je možná při osobním odběru na skladech dodavatele. V případě platby platební kartou online je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

MWU4Y