Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Přehled kategorií Xxlstavebninystřešní desky - střešní šindele - asfaltové pásy - plechové krytiny - sklolaminátové role -... arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky nopy, které... arr3Skleněné zahradní skleníky GardentecZahradní skleněné skleníky Gardentec ze skla jsou zavedenou volbou pro mnoho zahrádkářů. Základní... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...

O NÁS
Úvodní slovo společnosti Xxl stavebninyNáš e-shop Xxl stavebniny Vám nabízí široký výběr stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, byt a zahradu. Prodáváme certifikované zboží od firem Gutta, Gunnex, Lanitplast, Tegola, Tenax, Onduline, Ronn, Juta, Tart, Ergo, Gardena, Vertex a Velux.

V naší nabídce naleznete bitumenové střešní desky Guttapral, Guttanit a Onduline, asfaltové střešní šindele Guttatec, Guttatec Topglass a Tegola, hydroizolační asfaltové pásy Guttabit, plechové střešní krytiny Guttatop, vlnité sklolaminátové role Guttagliss Pes a Filon Sintostamp, polykarbonátové prosvětlovací střešní krytiny Guttagliss Makro, Marlon, Wellglass a Guttacryl Wabe, komůrkové dutinkové desky Guttagliss Dual Box a Marlon ST, vchodové a vstupní stříšky Gutta, Modulo, Valtellina a Guttavordach, stavební, střešní, podstřešní, kontaktní a parotěsné fólie Guttafol, Jutafol a Sunflex, příslušenství střešních krytin Ergo, pozinkované a plastové okapové žlaby Aqua, hliníkové pergoly Terrassendach Original a Gutta BW, přístřešky na auta, střešní okna Velux a Rooflite, drenážní nopové fólie Guttabeta a Noppex, ztracené bednění iglú tvarovky Guttadrytek a Gabex, netkané geotextílie Guttatex a Geofil, plastové a betonové odvodňovací žlaby Gutta, zatravňovací tvárnice a rohože Guttagarden, Rasenwabe, Travex a Tenax, gumové dlažby a pásy Smartflex, sedlové zahradní skleníky Gardentec, obloukové zahradní skleníky Gardentec Classic, Standard, Atlas, Herbus a Simplex, polykarbonátové zahradní skleníky Volya 2Dum, Trjoska, Dvushka, Betta a Econom, zahrádkářská pařeniště Gardentec, zahradní obrubníky Gutta, zahradní textílie Tenax, zahradní kompostéry, dřevěné zahradní domky Gutta, terasová prkna Guttadeck, nářadí a pomůcky Gardena, stavební chemie Gutta, montážní pěny a lepidla Guttafoam a Red Label, tekuté hydroizolace Hydrostop, termoizolační stěrky Reflextherm, impregnace na dřevo, penetrace a přísady, silikony, chemické kotvy, zakrývací plachty Guttaplane, perlinky Vertex a R tex Strong, armovací tkaniny, rabicové pletivo, talířové zateplovací hmoždinky.

Instruktážní katalogy, prospekty, montážní návody a prezentační videa na Youtube značek Gutta, LanitPlast, Juta a Tart. Návody a montážní postupy jsou dostupné i v popiscích jednotlivých produktů ke stažení PDF.

Zvýšená ochrana osobních údajů našich zákazníků v e-shopu Xxl stavebniny je zajištěna SSL certifikátem.

Kontaktní údaje prodávajícího - Michal Kubišta, Nová ulice 349, Hostouň u Prahy, Psč 27353, datová schránka - kke5uu, telefon 604 544 554 - 606 979 979

YTViYzY