Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Náhradní díly GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Tvarovky iglů GuttadrytekZtracené bednění iglů Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek,... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám zde chtěli v krátkém...

O NÁS
Úvodní slovo společnosti Xxl stavebninyNáš e-shop Xxl stavebniny vám nabízí široký výběr stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, byt a zahradu. Prodáváme certifikované zboží od firem Gutta, Gunnex, Lanitplast, Onduline, Ronn, Juta, Tart, Ergo, Vertex a Velux. V naší nabídce naleznete střešní desky Guttapral, Guttanit a Onduline, střešní šindele Guttatec a Guttatec Topglass, asfaltové pásy Guttabit, plechové krytiny Guttatop, prosvětlovací vlnité a trapézové desky Guttagliss vlna a trapéz, polykarbonátátové trapézové desky Guttagliss Makro a Marlon, sklolaminátové vlnité role z polyesteru Guttagliss Pes a Filon, komůrkové polykarbonáty Guttagliss Dual, střešní, podstřešní, kontaktní a parotěsné fólie Guttafol, Jutafol a Tart, stavební fólie, nopové a drenážní fólie Guttabeta, podlahové fólie, geotextílie Guttatex, rabicové pletiva, vchodové stříšky, boční stěny, hliníkové pergoly, střešní doplňky Ergo, střešní okna Velux, zahradní skleníky, pařníky, fóliovníky, Gardentec a Volya, zatravňovací tvárnice Guttagarden, Travex a Prato, odvodňovací žlaby, stavební chemii, materiály pro zateplení fasád, perlinky a fasádní hmoždinky, zahradní program textílií a obrubníků, zakrývací plachty.

Instruktážní návody a videa k jednotlivým produktům od výrobců značek Gutta, LanitPlast, Juta a Tart. Návody a montážní postupy jsou dostupné i v popiscích jednotlivých produktů.

Zvýšená ochrana osobních údajů našich zákazníků v e-shopu Xxl stavebniny je zajištěna SSL certifikátem.

Kontaktujte nás na telefonních číslech 604 544 554 - 606 979 979 - nebo na email - xxlstavebniny@seznam.cz

YzNlMWI2N