Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979

Doporučujeme

arr3Střešní šindele GuttatecAsfaltové střešní šindele Guttatec představují flexibilní zastřešovací systém, který vyhovuje všem... arr3Sklolaminátové role Pama ElyplastSklolaminátové profilované vlnité role Pama Elyplast. Prosvětlovací polyesterové krytiny Elyplast... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Instruktážní a návodová videa produktů Xxlstavebniny

O NÁS
Úvodní slovo společnosti Xxl stavebninyNáš e-shop Xxl stavebniny Vám nabízí široký výběr stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, chalupu, stavbu a zahradu. Prodáváme certifikované zboží od firem Gutta, Gunnex, Lanitplast, Pama, Tegola, Covernit, Tenax, Onduline, Volya, Ronn, Juta, Tart, Ergo, Gardena, Vertex a Velux.

V naší nabídce naleznete bitumenové střešní desky Guttapral, Guttanit a Onduline, asfaltové střešní šindele Guttatec, Guttatec Topglass a Tegola, asfaltové pásy Guttabit a Tegola, plechové střešní krytiny Guttatop a Covernit, vlnité sklolaminátové role Guttagliss Pes, Filon Sintostamp a Pama Wellglass, polykarbonátové prosvětlovací střešní krytiny Guttagliss Makro, Wellglass, Guttacryl Wabe, Marlon Cse, Marlon CSE Diamond, Palram Suntuf a Wbh Strong, komůrkové dutinkové desky Guttagliss Dual Box, Marlon ST a Lexan Thermoclear, vchodové a vstupní stříšky Gutta, Modulo, Valtellina, Guttavordach, Covernit a Lanitgarden, stavební, střešní, podstřešní, kontaktní a parotěsné fólie Guttafol, Jutafol, Tegola a Sunflex, příslušenství střešních krytin Ergo, pozinkované a plastové okapové žlaby Aqua, terasové hliníkové pergoly Terrassendach Original, Gutta BW a Sierra Palram, střešní okna Velux a Rooflite, drenážní nopové fólie Guttabeta, Noppex a Tegola, ztracené bednění iglú tvarovky Guttadrytek, Daliform a Gabex, netkané geotextílie Guttatex, Geofil a Zemtex, plastové a betonové odvodňovací žlaby Gutta, zatravňovací tvárnice a rohože Guttagarden, Rasenwabe, Covernit, Travex a Tenax, gumové dlažby a pásy Smartflex, sedlové zahradní skleníky Gardentec a Covertec, obloukové zahradní skleníky Gardentec Classic, Standard, Herbus a Simplex, polykarbonátové zahradní skleníky Volya 2Dum, Trjoska, Dvushka, Betta a Econom, zahrádkářská pařeniště Gardentec, zahradní obrubníky Gutta, zahradní textílie Tenax, zahradní kompostéry, dřevěné zahradní domky Gutta, terasová prkna Guttadeck, nářadí a pomůcky Gardena, stavební chemie Gutta, montážní pěny a lepidla Guttafoam a Red Label, tekuté hydroizolace Hydrostop, termoizolační stěrky Reflextherm, impregnace na dřevo, penetrace a přísady, silikony, chemické kotvy, zakrývací plachty Guttaplane, perlinky Vertex a R tex Strong, armovací tkaniny, rabicové pletivo, talířové zateplovací hmoždinky.

Instruktážní katalogy, prospekty, montážní návody a prezentační videa na YouTube značek Gutta, LanitPlast, Juta a Tart. Návody, technické listy a montážní postupy jsou dostupné i v popiscích jednotlivých produktů ke stažení PDF.

Zvýšená ochrana osobních údajů našich zákazníků v e-shopu Xxl stavebniny je zajištěna SSL certifikátem.

Kontaktní údaje prodávajícího - Michal Kubišta, Evropská 1691/35, Praha 6, Dejvice, Psč 16000, telefon 604 544 554 - 606 979 979.

YTE0NTl