Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Střešní šindele GuttatecAsfaltové střešní šindele představují flexibilní zastřešovací systém, který vyhovuje všem požadavkům... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Tvarovky iglů GuttadrytekZtracené bednění Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek, stabilně... arr3Zahradní skleníky Gardentec

O NÁS


Úvodní slovo společnosti Xxl stavebniny

Vítejte v našem eshopu stavebnin

Náš e-shop xxl stavebniny vám nabízí široký výběr stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, byt a zahradu. Prodáváme certifikované zboží od firem Gutta, Gunnex, Lanitplast, Onduline, Ronn, Juta, Tart, Ergo,Vertex a Velux. V naší nabídce naleznete střešní desky Guttapral, Guttanit, Onduline a Onduvila, střešní šindele Guttatec a samolepící Guttatec Topglass, plechové krytiny Guttatop, prosvětlovací vlnité a trapézové desky Guttagliss PVC vlna a PVC HR trapéz, polykarbonátátové trapézové desky Guttagliss Makro, Makro ST, Makro CSE, Guttacryl Wabe, sklolaminátové vlnité role z polyesteru Guttagliss Pes a Filon, komůrkové polykarbonáty Guttagliss Dual, Strong, komůrkové desky Basic, střešní a podstřešní fólie Guttafol, Eurofol, Tyvek Solid, Jutadach a Jutafol, parozábrany Guttafol, termoreflexní fólie Solflex, stavební fólie, nopové a drenážní fólie Guttabeta, geotextílie Guttatex, rabicové pletiva, vchodové stříšky, boční stěny, hliníkové pergoly, zahradní skleníky, pařníky, fóliovníky, Gardentec a Volya, zatravňovací tvárnice Guttagarden, Travex a Prato, odvodňovací žlaby Nice podstřešní fólie, podlahové fólie, nopové fólie Guttabeta a Noppex, geotextílie Guttatex, Geofill, Geonetex a Zemtex, stavební chemii, materiály pro zateplení fasád , bitumenové střešní šindele a vlnité desky, asfaltové pásy, plechové krytiny, střešní doplňky, střešní výlezy, střešní okna, zdící prvky, zahradní architekturu, zatravňovací tvárnice, liniová odvodnění, nerezové žlaby a vpusti a spousty jiných materiálů.

Instruktážní návody a videa k jednotlivým produktům od výrobců značek Gutta, Lanit Plast, Juta a Tart. Návody a montážní postupy jsou dostupné i v popiscích jednotlivých produktů. Více NALEZNETE ZDE.

Zvýšená ochrana osobních údajů našich zákazníků v eshopu xxl stavebniny je zajištěna SSL certifikátem

Kontaktujte nás na telefonních číslech 604 544 554 - 606 979 979 - nebo na email - xxlstavebniny@seznam.cz

YzQ5ND