Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist


O NÁS


Úvodní slovo společnosti Xxl stavebniny

Vítejte v našem eshopu stavebnin

Náš e-shop xxl stavebniny vám nabízí široký výběr stavebních a zahradních materiálů pro Váš dům, chatu, byt a zahradu. Prodáváme certifikované zboží od firem Gutta, Gunnex, Lanitplast, Onduline, Ronn, Juta, Tart, Ergo,Vertex a Velux. V naší nabídce naleznete střešní desky Guttapral, Guttanit, Onduline a Onduvila, střešní šindele Guttatec a samolepící Guttatec Topglass, plechové krytiny Guttatop, prosvětlovací vlnité a trapézové desky Guttagliss PVC vlna a PVC HR trapéz, polykarbonátátové trapézové desky Guttagliss Makro, Makro ST, Makro CSE, Guttacryl Wabe, sklolaminátové vlnité role z polyesteru Guttagliss Pes a Filon, komůrkové polykarbonáty Guttagliss Dual, Strong, komůrkové desky Basic, střešní a podstřešní fólie Guttafol, Eurofol, Tyvek Solid, Jutadach a Jutafol, parozábrany Guttafol, termoreflexní fólie Solflex, stavební fólie, nopové a drenážní fólie Guttabeta, geotextílie Guttatex, rabicové pletiva, vchodové stříšky, boční stěny, hliníkové pergoly, zahradní skleníky, pařníky, fóliovníky, Gardentec a Volya, zatravňovací tvárnice Guttagarden, Travex a Prato, odvodňovací žlaby Nice podstřešní fólie, podlahové fólie, nopové fólie Guttabeta a Noppex, geotextílie Guttatex, Geofill, Geonetex a Zemtex, stavební chemii, materiály pro zateplení fasád , bitumenové střešní šindele a vlnité desky, asfaltové pásy, plechové krytiny, střešní doplňky, střešní výlezy, střešní okna, zdící prvky, zahradní architekturu, zatravňovací tvárnice, liniová odvodnění, nerezové žlaby a vpusti a spousty jiných materiálů.

Instruktážní návody a videa k jednotlivým produktům od výrobců značek Gutta, Lanit Plast, Juta a Tart. Návody a montážní postupy jsou dostupné i v popiscích jednotlivých produktů. Více NALEZNETE ZDE.

Zvýšená ochrana osobních údajů našich zákazníků v eshopu xxl stavebniny je zajištěna SSL certifikátem

Kontaktujte nás na telefonních číslech 604 544 554 - 606 979 979 - nebo na email - xxlstavebniny@seznam.cz

ZWRkYmJmN