Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Prosvětlovací systémy Palramarr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Nopové fólie GuttabetaNopová fólie Guttabeta je fólie z vysokohustotního polyetylenu s polokuželovými výstupky nopy, které... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se... arr3Instruktážní videa produktů Xxlstavebniny


Zahradní skleníky Covertec

Zahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění zahradních skleníků Covertec dutinkovým komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm a 6 mm s UV ochranou. Na polykarbonátové desky se poskytuje prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. Polykarbonátové desky časem nekřehnou ani nežloutnou což zvyšuje jejich životnost a UV odolnost. Stabilní a spolehlivé robustní konstrukce zahradních skleníků Covertec zaručují vysokou pevnost a odolnost. Polykarbonátové zahradní skleníky Covertec se vyznačují jednoduchou montáží, kterou zvládne každý zahrádkář.

Více NALEZNETE ZDE.

 

MjM4NzU5Mj