Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Prosvětlovací desky GuttaglissPlastové střešní krytiny lze dělit z hlediska použitých materiálů, fyzikálních vlastností a nebo... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Tvarovky iglú DaliformIzolace proti vlhkosti a radonu tvarovky iglú Daliform. Ztracené bednění tvaru kopule určené k... arr3Zahradní pařeniště GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...


Zahradní skleníky Covertec

Zahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění zahradních skleníků Covertec dutinkovým komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm a 6 mm s UV ochranou. Na polykarbonátové desky se poskytuje prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. Polykarbonátové desky časem nekřehnou ani nežloutnou což zvyšuje jejich životnost a UV odolnost. Stabilní a spolehlivé robustní konstrukce zahradních skleníků Covertec zaručují vysokou pevnost a odolnost. Polykarbonátové zahradní skleníky Covertec se vyznačují jednoduchou montáží, kterou zvládne každý zahrádkář.

Více NALEZNETE ZDE.

 

NmE3ZmY2Y