Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » ZAHRADNÍ SKLENÍKY AGRUS


        

ZAHRADNÍ SKLENÍKY AGRUS

Skladem

 

Zahradní polykarbonátové obloukové montované skleníky Agrus - ocelové konstrukce skleníků mají vysokou pevnost a životnost - zahrádkářské kulaté skleníky Agrus osloví mnoho zahrádkářů svými rozměry a technickým provedením - komplet obsahuje základnu

Novinka Zboží v akci Top produkt

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Číslo produktu: 8410
Výrobce: AGRUS
Tloušťka zasklení: PC 4 mm, PC 6 mm
Rozměr zahradního skleníku: 2,0 x 3,0 m, 4,0 x 3,0 m, 6,0 x 3,0 m

Varianty tohoto produktu

Polykarbonátové zahradní kulaté skleníky Agrus. Zahrádkářské skleníky Agrus vyrobené z naformátovaných polykarbonátových desek a montované ocelové konstrukce opatřené žárovým zinkováním. Kovové montované robustní konstrukce na bázi ocelových prvků. Konstrukční prvky zahradních skleníků Agrus se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností. Konstrukce zahradních skleníku je vhodná také pro jiné účely jako zastřešení bazénů a parkovací míst. Obloukové skleníky Agrus mají vysokou pevnost a méně montážních prvků, což znamená méně spojů. Menší množství spojů znamená vysokou spolehlivost a pevnost. Opláštění kulatých zahradních skleníků dutinkovým komůrkovým polykarbonátem Lexan.

Zahradní skleníky Agrus prošly silnými zátěžovými testy. Při konstrukci každý spoj navíc znamená nižší stabilitu a vyšší pravděpodobnost selhání. Konstrukce obloukových skleníků Agrus je navržena tak aby spojů měla co nejméně, což znamená vyšší odolnost, pevnost a vysokou životnost. Kulaté konstrukce díky svým tvarům velice dobře odolávají náporu větru. Jednoduché konstrukce zaručují snadnou montáž. Stavba zahradních skleníků Agrus je díky malému počtu montážních prvků výrazně snadnější. Zásadní konstrukční díly jsou díky menšímu počtu spojů větší.

Obloukové zahradní skleníky Agrus dodáváme včetně vysoce kvalitních dutinkových desek o tloušťce 4 mm a nebo 6 mm. Dutinky 6 mm jsou stabilnější a lze je doporučit do vyšších poloh, kde je napadne více sněhu kterému musí skleníky odolávat. Pokud vám záleží na výhodné ceně, jsou dutinky 4 mm na naprosté většině míst v ČR je dostačujícím rešením. Zahradní skleníky Agrus dodáváme jako stavebnici. Montážní návod zahradních skleníků Agrus ke stažení PDF.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZTE3ZT