NÁKUP PO TELEFONU

604 544 554 - 606 979 979

TOPlist

Podporuje mojeID

Řezaná sklolaminátová vlnitá role Guttagliss Pes přírodní čirá

Prosvětlovací střešní systém Guttagliss PES - SYSTÉM ŘEZÁNÍ SKLOLAMINÁTOVÝCH ROLÍ NA PŘEDEM NAMĚŘENÉ STŘECHY  - SKLOLAMINÁTŮ GUTTAGLISS PES - Polyester (sklolaminát) je mimořádně odolný materiál z tepelně vytvrzené polyesterové pryskyřice a nosné výztuže ze skelných vláken. Použité materiály ve sklolaminátu propůjčují výrobku výborné užitné vlastnosti - zejména vysokou odolnost vůči UV záření a dlouhodobou životnost. U průsvitných vlnitých rolí Guttagliss PES ze sklolaminátu nedochází ke snížení světelné propustnosti vlivem stárnutí. U vlnových sklolaminátových rolí dochází k vysoké úspoře materiálu díky absenci bočního překládání. Rovněž dochází ke zrychlení a zjednodušení montáže. Průhledné polyesterové sklolaminátové pásy Guttagliss Pes a originální doplňky a příslušenství Gutta k montáži sklolaminátu umožňují vytvoření plnohodnotné neprůsvitné střešní krytiny pro veškeré typy střech.

V této kategorii produktů neprodáváme celé sklolaminátové role, ale uřízneme přesně na míru podle rozměrů strěchy s tolerancí max. 1 cm.

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce  SKLOLAMINÁTOVÉ ROLE ŘEZANÉ Sklolaminátová řezaná
GUTTAGLISS PES VLNA PŘÍRODNÍ ČIRÁ - šířka 1,0 m

 

SklademPROSVĚTLOVACÍ A STŘEŠNÍ SYSTÉM Z POLYESTERU - SKLOLAMINÁTŮ GUTTAGLISS PES - Polyester (sklolaminát) je mimořádně odolný materiál z tepelně vytvrzené polyesterové pryskyřice a nosné výztuže ze skelných vláken. Použité materiály ve sklolaminátu propůjčují výrobku výborné užitné vlastnosti - zejména vysokou odolnost vůči UV záření a dlouhodobou životnost. U průsvitných vlnitých rolí Guttagliss PES ze sklolaminátu nedochází ke snížení světelné propustnosti vlivem stárnutí. U vlnových sklolaminátových rolí dochází k vysoké úspoře materiálu díky absenci bočního překládání. Rovněž dochází ke zrychlení a zjednodušení montáže. Průhledné polyesterové sklolaminátové pásy Guttagliss Pes a originální doplňky a příslušenství Gutta k montáži sklolaminátu umožňují vytvoření plnohodnotné neprůsvitné střešní krytiny pro veškeré typy střech.

V této kategorii produktů neprodáváme celé sklolaminátové role, ale uřízneme vám přesně na míru podle rozměrů strěchy s tolerancí max. 0,1 cm. Délková tolerance je od 1 bm - do 30 bm. Guttagliss Pes průsvitná, průhledná a čirá, nabízíme v 16 různých šířkách.

OWNhMGIzZD