Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Vysoce odolné polykarbonátové střešní vlnité desky Palram Wbh Strong - profilované prosvětlovací šestihranné krytiny určené na profesionální a hobby využití - vysoká světelná propustnost a UV odolnost

Polykarbonátové vlnité prosvětlovací krytiny Palram Wbh Strong s oboustrannou UV ochranou a mimořádnou tloušťkou 2,8 mm. Silné polykarbonátové vlnovky Palram Wbh Strong s diamantovou pyramidovou strukturou ve tvaru včelích pláství. Vysoce odolné profilované vlnité tabule Palram Wbh Strong vyrobené z profilovaného polykarbonátu. Polykarbonát je nejkvalitnější plastový materiál pro prosvětlovací polykarbonátové střešní krytiny. Střešní polykarbonátové vlnovky Palram Wbh Strong vykazují největší mechanickou odolnost než standardní prosvětlovací polykarbonátové krytiny.

Profil vlna 76/18 mm. Tloušťka 2,8 mm. Teplotní rozsah -40°C až +115°C. Záruka 20 let.

Střešní desky nejsou vyrobeny z PVC, ale z polykarbonátu, tedy ze stejného materiálu jako komůrkové desky. Zajišťují 100% rozpptyl světla, vysokou světelnou propustnost a tím vysoký komfort pro uživatele. Prosvětlovací desky WBH jsou v síle 2,8 mm - výrazně robustnější, než většina konkurenčních desek na trhu. Nejkvalitnější používané polykarbonátové vlnité desky jsou vhodné do oblastí s vyšším zatížením sněhem, větrem a mají výrazně vyšší odolnost proti krupobití a nárazu. Polykarbonátové vlnovky Palram Wbh Strong jsou na spodní straně opatřeny reliéfním profilem ve tvaru včelích pláství, které po dopadu slunečních paprsků celou desku rozzáří, zároveň maximálně omezí oslnění při slunečním záření a dodá střešním aplikacím velmi estetický vzhled. Deska je oboustranně opatřena UV ochrannou. oboustranná UV ochrana propustnost světla více jak 70 %. Tloušťka 2,8 mm na českém trhu 3x silnější než běžné polykarbonátové desky vysoce odolné proti nárazu a krupobití vysoká odolnost proti zatížení sněhem chemicky odolné snadná manipulace díky nízké váze prodloužená záruka 20 let. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Teplotní rozsah polykarbonátu - 40° C až + 115° C. Profil vlnitého polykarbonátu 76/18 mm. Záruka Palram 20 let.

Palram WBH STRONG jsou vysoce odolné profilované desky z polykarbonátu určené pro profesionální použití. Vykazují výrazně vyšší mechanickou odolnost než standartní polykarbonátové desky. Zajišťují 100% rozptyl světla, vysokou světelnou propustnost a tím vysoký komfort pro uživatele. Prosvětlovací desky WBH mají sílu 2,8 mm - výrazně robustnější, než většina konkurenčních desek na trhu. Tyto polykarbonátové desky jsou vhodné zejména do oblastí s vyšším zatížením sněhem, větrem, a mají výrazně vyšší odolnost proti krupobití a nárazu. Desky jsou na spodní straně opatřeny reliéfním profilem ve tvaru včelích pláství, které po dopadu slunečních paprsků celou desku rozzáří, zároveň maximálně omezí oslnění při slunečním záření a dodá střešním aplikacím velmi estetický vzhled. Deska je oboustranně opatřena UV ochrannou.

Palram WBH STRONG jsou polykarbonátové desky s diamantovou strukturou, vysokou odolností, UV ochranou a 100% rozptylem světla. Desky jsou určené pro zastřešení pergol, parkovacích stání a teras. Palram WBH STRONG jsou chemicky odolné profilované desky z polykarbonátu určené k zastřešování pergol, parkovacích stání, teras, ale i skleníků a v podobě stěn. Vykazují výrazně vyšší mechanickou odolnost a jsou opatřeny UV ochranou na obou stranách. Zajišťují 100% rozptyl světla, vysokou světelnou propustnost a tím vysoký komfort pro uživatele. Tyto desky jsou vhodné zejména do oblastí s vyšším zatížením sněhem, větrem, a mají až 3x vyšší odolnost proti krupobití a nárazu než běžné polykarbonátové desky. Na spodní straně jsou opatřeny reliéfním profilem ve tvaru včelích pláství, které po dopadu slunečních paprsků celou desku rozzáří. Výrobce poskytuje prodlouženou PALRAM záruku na 20 let. Prosvětlovací desky lze použít k pokrytí téměř jakéhokoli typu venkovní struktury - pro zvětšení venkovního obytného prostoru, skladování, nebo přístřeší. Dále se využívají pro skleníky, markýzy, pergoly, zahradní altány, skladovací přístřešky, zastřešení teras, stříšky nad vchodové dveře, zimní zahrady, přístřešky pro auta a výběhy pro zvířata. Přednosti Polykarbonátové vlnité desky Palram WBH STRONG odolný vůči UV záření 3x silnější než běžné tenkostěnné polykarbonátové desky vysoce odolné proti nárazu a krupobití vysoká odolnost proti zatížení sněhem chemicky odolné prodloužená záruka Palram 20 let. Palram WBH STRONG jsou vysoce odolné profilované desky z polykarbonátu určené pro profesionální použití. Vykazují výrazně vyšší mechanickou odolnost než standartní polykarbonátové desky. Zajišťují 100% rozptyl světla, vysokou světelnou propustnost a tím vysoký komfort pro uživatele. Prosvětlovací desky WBH mají sílu 2,8 mm - výrazně robustnější, než většina konkurenčních desek na trhu. Tyto polykarbonátové desky jsou vhodné zejména do oblastí s vyšším zatížením sněhem, větrem, a mají výrazně vyšší odolnost proti krupobití a nárazu. Desky jsou na spodní straně opatřeny reliéfním profilem ve tvaru včelích pláství, které po dopadu slunečních paprsků celou desku rozzáří, zároveň maximálně omezí oslnění při slunečním záření a dodá střešním aplikacím velmi estetický vzhled. Prosvětlovací polykarbonáty Palram Wbh Strong jsou oboustranně opatřeny UV ochranou.


Novinka
Zboží v akci
Top produkt


Novinka
Zboží v akci
Top produkt


Novinka
Zboží v akci
Top produktNjRlZD