Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Ceník a katalog Gutta 2021Velkoobchodní ceník Gutta 2021. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití.... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Vchodové a vstupní stříšky GuttaVchodové a vstupní stříšky Guttavordach. Stříšky nad vchodové dveře Guttavordach - německý standard... arr3Tvarovky iglů GuttadrytekZtracené bednění iglů Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek,...

Střešní krytiny Tondach - pálené střešní krytiny

Pálené střešní tašky Tondach je kvalitní jednorázová investice, která se vám stokrát vrátí. Dopřejte si kvalitu která vydrží. Právě sto let je totiž odhadovaná životnost střešní krytiny Tondach. Vyberte si z pestré nabídky pálených tašek a mějte střechu vyřešenou jednou pro vždy. Pálené tašky Tondach se vyrábí pomocí moderních technologií a z kvalitních přírodních materiálů. Jsou navíc zcela recyklovatelné a nezatěžují tak životní prostředí. Střešní tašky Tondach se také mohou pyšnit vysokou odolností vůči UV záření, díky čemuž se jejich barva nezmění ani v průběhu let. Slunce, déšť, vítr ani krupobití vás s pálenou taškou Tondach zkrátka nemůže zaskočit nepřipravené. Kvalitní povrchová úprava je klíč k úspěchu. Pálené tašky Tondach pořídíte v glazovaném provedení, nebo ošetřené engobou. Právě i díky této povrchové úpravě, kdy se engoba, nebo glazura, za vysokých teplot napevno zataví do svrchní vrstvy tašky, jsou výrobky tolik odolné vůči všem vlivům počasí a zůstávají barevně stálé po celou dobu jejich životnosti. Střešní krytina není jen ochrana před nepřízní počasí. Výrobce pálených tašek Tondach to dobře ví a proto nabízí širokou paletu typů střešních tašek a jejich barevného provedení. Snadno si tak ze sortimentu vyberete, ať už hledáte jednoduchý minimalistický moderní design, klasickou venkovskou pálenou tašku, středomořskou antickou eleganci nebo historickou krytinu, která obstojí i před Památkovým ústavem. Univerzálnost pálených střešních tašek Tondach netkví jen v rozmanitosti designových provedení, ale také v jednoduchosti pokládky. V sortimentu najdete tašky pro všechny sklony šikmých střech a originální doplňkové dílce k nim.


MzRlZGY3NT