Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Katalog produktů Gutta 2022Katalog produktů Gutta 2022. Kompletní nabídka sortimentu Gutta pro hobby i profi využití. Prémiové... arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Prosvětlovací desky GuttaglissPlastové střešní krytiny lze dělit z hlediska použitých materiálů, fyzikálních vlastností a nebo... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Tvarovky iglú DaliformIzolace proti vlhkosti a radonu tvarovky iglú Daliform. Ztracené bednění tvaru kopule určené k... arr3Zahradní pařeniště GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Perlinka VertexSklolaminátová mřížková tkanina perlinka Vertex používána pro zateplování. Perlinka Vertex se...

Termoreflexní parotěsné reflexní podlahové fólie - podkladové reflexní fólie pro podlahové vytápění - bublinkové polyetylénové stavební fólie - Solflex Floor - Solflex Foam - Floor Reflex

---------

Reflexní parotěsné fólie Solflex Foam Termoreflexní fólie Solflex Foam jsou stavební fólie kombinující vlastnosti klasických parotěsných a difůzních fólií a kročejové izolace, s vysokou tepelnou odrazivostí metalizované fólie. Díky tomuto spojení nabízejí významné snížení tepelných ztrát v zimním období a zvýšení uživatelského komfortu v letních měsících.

----------------------------

Speciální metalizované reflexní fólie pro podlahové topení Solflex Floor, Solflex Foam a Floor Reflex. Reflexní parotěsné fólie snižují vyhřívání prostoru pod teplovodním potrubím a odráží tepelné paprsky zpět do obytného prostoru. Výrazně zvyšují účinnost podlahového topení tím, že odráží sálavé teplo zpět do obytného prostoru. Reflexní fólie pro podlahové topení je potištěná rastrem pro snadnější a přesnou instalaci včetně lepícího pásku v přesahu pro zabránění posunu na podlaze. V případě použití podlahového topení dochází k vedení tepla nejen směrem k vytápěnému prostoru, ale také v opačném směru, do podlahy. Reflexní folie pro podlahové topení snižují vyhřívání prostoru pod teplovodním potrubím a odráží tepelné paprsky zpět do obytného prostoru. Fólie zlepšují také příčné vedení tepla směrem nahoru a do stran a umožňují tak dosáhnout rovnoměrné teploty podlahy.


Novinka
Zboží v akci
Top produkt


Novinka
Zboží v akci
Top produktMTAwMmE0