Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » SKLOLAMINÁTOVÉ ROLE » SKLOLAMINÁTOVÉ ROLE WELLGLASS » SKLOLAMINÁTOVÉ PROSVĚTLOVACÍ ROLE PAMA WELLGLASS VLNA


    

SKLOLAMINÁTOVÉ PROSVĚTLOVACÍ ROLE PAMA WELLGLASS VLNA

Skladem

 

Prosvětlovací vlnité sklolaminátové střešní krytiny Wellglass - profilované krytiny v rolích jsou vysoce odolné proti krupobití - prosvětlení střech, přístřešků, pergol a stěn v různých výškách - návin rolí na míru umožňuje pokládku střechy z jednoho kusu

Novinka Zboží v akci Top produkt

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: PAMA
Záruka: 10 let
Tloušťka sklolaminátové role: 0,7 mm
Profil vlnitého sklolaminátu: 76 x 18 mm
Šířka (výška) sklolaminátové role: 1,0 m, 1,25 m, 1,5 m, 1,75 m, 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m, 3,5 m, 4,0 m
Rozměr sklolaminátové role: 1,0 x 40 m, 1,25 x 40 m, 1,5 x 40 m, 1,75 x 40 m, 2,0 x 40 m, 2,5 x 40 m, 3,0 x 30 m, 3,5 x 20 m, 4,0 x 20 m
Minimální odběr: 2,0 bm - Prodej po běžných metrech

Varianty tohoto produktu

Polyesterové sklolaminátové vlnité role Pama Wellglass - jsou z vysoce odolného materiálu, který je vyroben z tepelně tvrzené polyesterové pryskyřice, doplněné nosnou výstuží ze sklelných vláken. Polyesterové sklolaminátové role nabízíme v různých šířkách a roměrech od 1,0 m až 4,0 m s návinem až 40 bm. Sklolaminátové prosvětlovací role Wellglass Pama jsou oblíbené zejména pro své skvělé užitné vlastonosti. Dlouhá životnost, odolnost a možnost jednoduché a rychlé montáže. Sklolaminátové vlnovky z polyesteru, sklolaminátu a skelných vláken jsou ideálním na na různé typy přístřešků a oddělovacích zástěn. Z neprůhledných polyesterových pásů, společně s originálním příslušenstvím je možné postavit plnohodnotnou střešní krytinu, univerzální pro všechny druhy střech. Sklolaminátové role řežeme na míru po běžných metrech. Role mají návin 40 bm. Minimální odběr 2 bm.

Sklolaminátové vlnité role Wellglass Pama mají záruku po dobu 10 let.

 • Dokonale flexibilní - široký výběr šířek a barevných odstínů, libovolná délka - maximální 40 bm
 • Dokonale úsporná - výběrem správné šířky a délky předejdete nadbytečných překladů
 • Dokonalé prosvětlení - pergoly, přístřešky, altány, stříšky, přístěnky, dřevníky, bazény, garáže
 • Dokonale ohebná - všechny obloukové konstrukce, skleníky, pařníky
 • Dokonale odolná - záruka odolnosti krupMontážní návod pro sklolaminátové role Pama

Při započetí montáže sklolaminátových rolí Pama Wellglass je pro výsledné položení krytiny nejdůležitější pečlivé a přesné rozměření. Před započetím montáže sklolaminátových rolí, budete potřebovat střešní šrouby s podložkou a záklopnou hlavou, distanční podložky vlna, kotevní komplety, Aku šroubovák a metr. Sklolaminátové role z polyesteru, sklolaminátu a skelných vláken doporučujeme nejprve rozvinout po ploše a poté až kotvit. Velkou výhodou sklolaminátových rolí je že roli rozvinite po ploše jako koberec a oproti bězným prosvětlovacím deskám díky absenci bočního překládání nemusíte bočně překládat, čímž ušeříte peníze i čas. Rozmístění kotevních prvků vychází z jednoduchého pravidla. Po obvodu a ve spojích sklolaminátových rolí je o 50% více kotevních prvků, než v ploše střešní krytiny. Předvrtání kotevních bodů doporučujeme, ale není podmínkou. Při použití klasických střešních latí 35 x 50 mm doporučujeme laťování nejvíce 40 cm u stříšky. Laťování je vždy prováděno napříč spádu střešní krytiny, konstrukce vytváří střešní rovinu a je pravoúhlá.

 

 • Řezání - jednoduché řezání ruční a elektrickou pilou, doporučujeme jemné ostří. Role doporučujeme řezat při teplotách nad 10°C. Je nutné zajistit roli proti vybracím.
 • Vrtání - role je doporučena vrtat speciálním kónickým vrtákem. V místě vrtu roli řádně podložte a ukotvěte. Role nepřebíjejte hřebíky.
 • Montáž - pod vruty je nutné používat distanční podložky a vruty s plastovou podložkou a ochrannou čepičkou. Vruty připevňujte v každém třetím vrcholu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek připevňujte na každý druhý vrchol.
 • Údržba - na role stačí v běžných podmínkách omytí čistou vodou. Nepoužívejte přípravky obsahující organická rozpouštědla.
 • Skladování - skladujte polyesterové role při teplotě do 60°C. Chraňte je před mechanickým poškozením.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NDVjZW