Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Prosvětlovací systémy GuttaglissProsvětlovací střešní krytiny Guttagliss. Široký sortiment prosvětlovacích desek Guttagliss zahrnuje... arr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám zde chtěli v krátkém... arr3Pařeniště zahradní GardentecPařníky a pařeniště zahradní z polykarbonátu a hliníkových konstrukcí Gardentec. Ideální volba pro... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysocepevnostního plastu a jsou...

Tvarovky ztraceného bednění iglů Gabex - pomocí ztraceného bednění z HDPE iglů z termoplastu můžete vytvořit trvalé řešení zemní vlhkosti a zároveň vyřešíte i účinnou ochranu proti radonu

Izolace proti vlhkosti a radonu Gabex. Ztracené bednění iglú z recyklovaného polypropylénu, které bylo navrženo k vylehčení stropních a základových desek. Izolace proti vlhkosti a radonu. Iglú tvarovky významně zjednodušují výstavbu meziprostoru mezi zemí a podlahou uvnitř základové desky. Tvarovky iglú Gabex ztraceného bednění významně zjednodušují výstavbu meziprostoru mezi zemí a podlahou uvnitř základové desky. Vytvoření celoplošné dutiny je základním prvkem metody hydroizolace a protiradonové izolace domů a objektů pomocí provětrání, jejichž tradice sálá hluboko do historie starého Říma.

Dutina dokonale odděluje stavbu od podloží a vytváří meziprostor, v němž se vlhkost v podobě vodní páry spojí s proudícím vzduchem a je odváděna mimo objekt. Plastové tvarovky ztraceného bednění iglú se skládají vedle sebe v předem zvoleném směru a rychle vytvářejí samonosnou pochozí plochu. Plocha se zalije betonovou směsí, čímž se vytvoří velmi ekonomicky meziprostor mezi podložím a vrchní vrstvou podlahy. Do dutého meziprostoru se podle návrhu zavedou odvětrávací komínky, jejichž vyústění respektuje princip komínového efektu. Celoplošná dutina pod podlahou je největší kontaktní plocha domu se zemí, proto je dokonalé odvedení vlhkosti z těchto míst zvlášť důležité. Funkční hydroizolace minimalizuje náklady na dodatečné opravy poruch stavby vzniklé vzlínající vodou a zajišťuje tak dlouhodobou kvalitu stavby. V tabulce uvádíme pouze čisté míry složených tvarovek. Hrubý rozměr tvarovek iglú je ve skutečnosti větší, protože na bocích se tvarovky iglú skládají přes sebe. Pro výpočet a stanovení skutečné ceny podlahy je důležitý jejich čistý rozměr.

Více NALEZNETE ZDE.


MGRmOTAxN