Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Doporučujeme

arr3arr3Střešní šindele TegolaStřešní šindele Tegola pro šikmé a ploché střechy. Asfaltové střešní krytiny Tegola v různých... arr3Sklolaminátové role GuttaglissSklolaminátové polyesterové vlnité role Guttagliss Pes jsou z vysoce odolného materiálu, který je... arr3Prosvětlovací systémy Palramarr3Spojovací materiál GuttaglissAtestované originální příslušenství Guttagliss. Doplňky a náhradní díly pro plastové střešní krytiny... arr3Hliníkové pergoly TerrassendachElegantní hliníkové pergoly Terrassendach z práškově lakovaného hliníku a komůrkového polykarbonátu.... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Tvarovky iglú GuttadrytekZtracené bednění iglú Guttadrytek izoluje, odvětrává a šetří beton. Jedná se o izolační prvek,... arr3Zatravňovací tvárnice GuttagardenZatravňovací tvárnice Guttagarden jsou vyrobeny ze speciálního vysokopevnostního plastu a jsou... arr3Instruktážní videa produktů Xxlstavebniny

Tvarovky ztraceného bednění iglú Gabex - pomocí ztraceného bednění z HDPE iglú z termoplastu můžete vytvořit trvalé řešení zemní vlhkosti a zároveň vyřešíte i účinnou ochranu proti radonu

Izolace proti vlhkosti a radonu Gabex. Ztracené bednění iglú z recyklovaného polypropylénu, které bylo navrženo k vylehčení stropních a základových desek. Izolace proti vlhkosti a radonu. Iglú tvarovky významně zjednodušují výstavbu meziprostoru mezi zemí a podlahou uvnitř základové desky. Tvarovky iglú Gabex ztraceného bednění významně zjednodušují výstavbu meziprostoru mezi zemí a podlahou uvnitř základové desky. Vytvoření celoplošné dutiny je základním prvkem metody hydroizolace a protiradonové izolace domů a objektů pomocí provětrání, jejichž tradice sálá hluboko do historie starého Říma.

Dutina dokonale odděluje stavbu od podloží a vytváří meziprostor, v němž se vlhkost v podobě vodní páry spojí s proudícím vzduchem a je odváděna mimo objekt. Plastové tvarovky ztraceného bednění iglú se skládají vedle sebe v předem zvoleném směru a rychle vytvářejí samonosnou pochozí plochu. Plocha se zalije betonovou směsí, čímž se vytvoří velmi ekonomicky meziprostor mezi podložím a vrchní vrstvou podlahy. Do dutého meziprostoru se podle návrhu zavedou odvětrávací komínky, jejichž vyústění respektuje princip komínového efektu. Celoplošná dutina pod podlahou je největší kontaktní plocha domu se zemí, proto je dokonalé odvedení vlhkosti z těchto míst zvlášť důležité. Funkční hydroizolace minimalizuje náklady na dodatečné opravy poruch stavby vzniklé vzlínající vodou a zajišťuje tak dlouhodobou kvalitu stavby. V tabulce uvádíme pouze čisté míry složených tvarovek. Hrubý rozměr tvarovek iglú je ve skutečnosti větší, protože na bocích se tvarovky iglú skládají přes sebe. Pro výpočet a stanovení skutečné ceny podlahy je důležitý jejich čistý rozměr.

Více NALEZNETE ZDE.


ZDQ4Ym