Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » GABEX SOLIDO IGLÚ - TVAROVKY ZTRACENÉHO BEDNĚNÍ


        

GABEX SOLIDO IGLÚ - TVAROVKY ZTRACENÉHO BEDNĚNÍ

Skladem

 

Plastové tvarovky iglú ztraceného bednění tvaru kopule - izolační systém tvarovek iglú Gabex Solido zabezpečuje izolaci proti vlhkosti a odvětrávání podlah - hydroizolační tvarovky kopule pro vytvoření vzduchové mezery podlah proti vlhkosti a odvětrávání

Top produkt

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GABEX
Výška: 4 cm, 8 cm, 12 cm, 16 cm, 20 cm, 27 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 55 cm
Rozměr ztraceného bednění: 50 x 50 cm

Varianty tohoto produktu

Iglú je stále oblíbenější systém vzduchové izolace a kvalitní forma hydroizolace. Izolační systém tvarovek iglů Solido zabezpečuje izolaci proti radonu a vlhkosti. Je vhodný zejména na izolace vlhkých domů při provádění rekonstrukcí, ale i při výstavbě nových základových desek.

Tvarovky iglů a iglů Solido, které mají mnoho výhod, zabezpečují kvalitní protiradonovou izolaci a hydroizolaci. Pokud při stavbě použijete izolační systém iglú, který přináší kvalitní hydroizolaci, můžete si být jisti, dobrým provětráním podlah a plně funkční izolací. Vzduchová izolace iglú je vhodná nejen pro hydroizolace staveb, ale také nachází uplatnění v městské zeleni - vzduchová izolace iglů zabraňuje prorůstání kořenů stromů do chodníků a cyklostezek.

Dutina dokonale odděluje stavbu od podloží a vytváří meziprostor, v němž se vlhkost v podobě vodní páry spojí s proudícím vzduchem a je odváděna mimo objekt. Plastové tvarovky ztraceného bednění iglú se skládají vedle sebe v předem zvoleném směru a rychle vytvářejí samonosnou pochozí plochu. Plocha se zalije betonovou směsí, čímž se vytvoří velmi ekonomicky meziprostor mezi podložím a vrchní vrstvou podlahy. Do dutého meziprostoru se podle návrhu zavedou odvětrávací komínky, jejichž vyústění respektuje princip komínového efektu. Celoplošná dutina pod podlahou je největší kontaktní plocha domu se zemí, proto je dokonalé odvedení vlhkosti z těchto míst zvlášt důležité. Funkční hydroizolace minimalizuje náklady na dodatečné opravy poruch stavby vzniklé vzlínající vodou a zajišťuje tak dlouhodobou kvalitu stavby. Pro výpočet a stanovení skutečné ceny podlahy je důležitý jejich čistý rozměr.

Montážní postup tvarovek iglú - tvarovky izolace podlahy proti vlhkosti iglú vyskládejte na zhutněný povrch, uzavřeme uzavíracími profily, současně vytvoříme vstup a výstup pro přívod teplého vzduchu. Přes tvarovky je vždy třeba položit armovací síť, která následně roznese bodové zatížení způsobené pocházením a nebo transportem betonu. Při rozvážení betonu kolečkem po vrchní ploše tvarovek je nutno položit na pojížděnou plochu dřevěné desky nebo prkna, při zalévání čerpadlem na beton je třeba vhodným způsobem zabránit silnému nárazu betonu přímo na tvarovky. U tvarovek s vyšší světlostí je vhodné rozdělit zalévání betonem na dvě fáze, v první se zalijí nohy tvarovek a v druhé fázi se odlije celá plocha souvisle.

Více NALEZNETE ZDE.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YjU3M2NhY2