Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok


Úvod » GUTTAGLISS - PROSVĚTLOVACÍ STŘEŠNÍ PLASTOVÉ KRYTINY


        

GUTTAGLISS - PROSVĚTLOVACÍ STŘEŠNÍ PLASTOVÉ KRYTINY

Skladem

 

Trapézové polykarbonátové střešní tabule Guttagliss Marlon CSE - trapézové polykarbonáty Marlon CSE - polykarbonátový Marlon trapéz - prosvětlovací profilované trapézové desky - originální náhradní díly a příslušenství pro montáž plastových krytin Gutta

Novinka Zboží v akci Top produkt

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Číslo produktu: 977845
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let
Tloušťka střešní desky: 0,8 mm, 2,6 mm
Profil trapézové desky: 76 x 18 mm, 76 x 16 mm
Rozměr trapézové desky: 2,0 x 1,06 m, 2,5 x 1,06 m, 3,0 x 1,06 m, 4,0 x 1,06 m, 5,0 x 1,06 m, 6,0 x 1,06 m

Varianty tohoto produktu

Gutta Guttagliss Makro CSE - trapézové desky vyrobené z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál s vysokou propustností Výrobce: GUTTA. Desky GUTTAGLISS MAKRO jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro prosvětlovací střešní krytinu Výrobce Gutta. Profilované desky Marlon CSE jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro prosvětlovací střešní krytinu. Trapézová deska Guttagliss Marlon - prosvětlovací trapézové desky s hrubým povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Profil 76 x 18 mm. Gutta Guttagliss Makro a Marlon CSE - desky vyrobené z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál. Jsou velmi odolné proti Desky GUTTAGLISS MAKRO jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro prosvětlovací střešní krytinu. * vysoká odolnost proti Desky GUTTAGLISS MAKRO CSE jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro prosvětlovací střešní krytinu. Přidaná povrchová

Hledáte prosvětlení pro Vaši střechu. Nabízíme Vám vysoce kvalitní prosvětlovací desky, které jsou vhodné, jak na střechy, tak opláštění stěn.

 

Guttagliss Marlon prosvětlovací deska trapéz - polykarbonátové desky. Komůrkové desky z polykarbonátu Guttagliss DUAL jsou ideálním řešením s širokým uplatněním ve všech oblastech staveb pro bydlení i průmysl Guttagliss Makro CS bronz - trapéz. Trapézové desky s jemnou strukturou z polykarbonátu Guttagliss Makro ST s UV filtrem. Polykarbonátové trapézové desky Guttagliss Makro ST s rozptylem. Desky GUTTAGLISS MAKRO jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro prosvětlovací střešní krytinu.Výhody - vysoká odolnost proti Guttagliss MAKRO ST trapéz čirá / bronz. Trapézové desky z polykarbonátu tl. 0,8 mm, s dlouhou životností a mimořádnou pevností. Prosvětlovací desky Guttagliss MAKRO ST s jemnou strukturou jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál. POLYKARBONÁTOVÉ DESKY GUTTAGLISS MAKRO. Desky GUTTAGLISS MAKRO jsou vyráběny z polykarbonátu což je vysoce pružný a odolný plast pro polykarbonátové desky. Průsvitné desky GUTTAGLISS MAKRO jsou vyráběny z polykarbonátu, což je Gutta Guttagliss Makro CSE - trapézové desky vyrobené z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál s vysokou Gutta Guttagliss Makro CSE - trapézové desky vyrobené z polykarbonátu, což je mimořádně pružný plast.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MThhY2FkYz