Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.
Ok

Více NALEZNETE ZDE.

TOPlist

Doporučujeme

arr3Přehled kategorií Xxlstavebninystřešní desky - střešní šindele - asfaltové pásy - plechové krytiny - sklolaminátové role -... arr3Vchodové stříšky GuttaRobustní vchodové stříšky značky Gutta a Guttavordach. Námi dodávané vstupní vchodové stříšky nad... arr3Zahradní skleníky GardentecDnešní trh je zcela zasycen různými typy zahradních skleníků, proto bychom Vám chtěli v tomto článku... arr3Zahradní skleníky CovertecZahrádkářské skleníky Covernit z komůrkového polykarbonátu hranaté a obloukové konstrukce. Opláštění... arr3Instruktážní videa produktů Xxlstavebniny

Zahradní hliníkové pergoly Terrassendach Originál - elegantní pergoly v široké škále rozměrů s nastavitelným sklonem - robustní hliníková konstrukce - odolnost vůči krupobití, rezavění a UV záření

Bezúdržbové hliníkové pergoly Terrassendach Original Gutta ve třech šířkových variantách 3,06 m, 4,26 m a 5,46 m. Hliníkové pergoly Terrassendach Original jsou vyrobeny z vysoce odolných hliníkových dutých profilů opatřené antikorozním nástřikem v bílé nebo antracitové barvě. Hliníkové pergoly Terrassendach Original jsou velice odolné proti rezavění, plísním a mechům. Bezúdržbová robustní hliníková konstrukce. Oboustranný integrovaný žlábek s výstupem vody. Při montáži hliníkových pergol máte možnost variabilního nastavení sklonu střechy. Elegantní hliníkové pergoly Terrassendach Gutta lze použít pro zastřešení teras, balkónů, verand a jako přístřešek pro vozidla.

Zastřešení hliníkových pergol Terrassendach Original Gutta je tvořeno uzavřeným čirým komůrkovým dutinkovým polykarbonátem Guttagliss Dual Box tloušťky 10 mm s UV ochranou. Hliníková pergola Terrassendach Original je oproti jiným výrobcům, kteří obvykle nabízejí 6 mm polykarbonátové desky mnohem odolnější vůči kroupám. Polykarbonátové panely jsou již z výroby opatřeny klipy, kterými se jednoduše přicvaknou do hliníkového profilu. Velmi jednoduchá montáž. Na hliníkové pergoly Terrassendach Original poskytujeme záruku 10 let. Dodávaný dutinkový polykarbonát Guttagliss Dual Box splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Zatížení sněhem 150 kg/m2.


YjM3ZDhjND