Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » ZAHRADNÍ SKLENÍKY » ZAHRADNÍ SKLENÍKY COVERTEC » ZAHRADNÍ SKLENÍKY BALTIK » COVERTEC BALTIK - ZAHRADNÍ SKLENÍKY


        

COVERTEC BALTIK - ZAHRADNÍ SKLENÍKY

Skladem

 

Jedny z nejodolnějších zahradních skleníků obloukového typu - extra pevné a robustní skleníky s dlouhodobou životností - ocelová pozink. konstrukce opláštěná komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm a 6 mm - zahradní skleníky nevyžadují stavět základy

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: COVERNIT
Záruka: 10 let polykarbonát / 3 roky konstrukce
Tloušťka zasklení: PC 4 mm, PC 6 mm
Rozměr zahradního skleníku: 2,0 x 3,0 m, 4,0 x 3,0 m, 6,0 x 3,0 m, 8,0 x 3,0 m

Varianty tohoto produktu

Zahradní polykarbonátové skleníky Covertec Baltik Covernit jsou mimořádně odolné zahrádkářské skleníky obloukového typu. Pevné a prostorné zahradní skleníky Covertec Baltik vyrobené z bezúdržbových ocelových profilů tloušťky 1 mm se zesílenou ochrannou vrstvou zinku, která zajišťuje maximální odolnost proti korozi. Opláštění zahradních skleníků Covertec Baltik komůrkovým dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou tloušťky 4 mm a 6 mm. Obloukový tvar spolu s bytelnou konstrukcí odolá větru i sněhové zátěži. Pod každým konstrukčním obloukem se instalují posilující vzpěry, které zvyšují tuhost skleníku i odolnost vůči zatížení sněhem a větrem. Snadná montáž bez nutnosti stavby betonového základu. Šířka zahradních skleníků je 3 m a výška 2,18 m.

Montáž zahradních skleníků Covertec Baltik - zahradní skleníky jsou dodávány jako stavebnice, dutinkový komůrkový polykarbonát a pozinkované profily na stavbu konstrukce s podrobným montážním návodem. Stavba není technicky náročná a zvládne ji téměř každý, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Na samotnou stavbu skleníku doporučujeme rezervovat si alespoň 2 dny. Návod na sestavení zahradních kulatých skleníků Covertec Baltik a fotogalerie detailů je možné si stáhnout v záložce ke stažení.

Máte zájem o montáž zahradního skleníku. Pro objednání stavby stačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž. Poté Vás kontaktuje náš technik a domluví s Vámi vše potřebné. Stavbu zahradního skleníku provede odborně proškolený tým z dané lokality.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MzhkND