Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » GUTTAGLISS - PROSVĚTLOVACÍ PLASTOVÉ KRYTINY


        

GUTTAGLISS - PROSVĚTLOVACÍ PLASTOVÉ KRYTINY

Skladem

 

Prosvětlovací trapézové a vlnité polykarbonátové desky - profilované vlnité a trapézové střešní krytiny z polykarbonátu - zastřešení plastovými krytinami - střešní krytiny určené k zastřešení konstrukčních staveb jako jsou pergoly, přístřešky a garáže

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let
Tloušťka střešní desky: 0,8 mm
Profil trapézové desky: 76 x 18 mm
Rozměr trapézové desky: 2,0 x 1,045 m, 2,5 x 1,045 m, 3,0 x 1,045 m, 4,0 x 1,045 m, 5,0 x 1,045 m, 6,0 x 1,045 m

Varianty tohoto produktu

Prosvětlovací trapézové desky o tl. 0,8 mm s hladkým povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Vhodné na zastřešení pergol, přístřešků i jiných konstrukcí. Spodní strana desky je opatřena jemnou strukturou pro rozptyl slunečních paprsků. Hladké trapézové desky Guttagliss Makro jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál. Jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům, jsou velmi odolné proti krupobití. Desky snáší vysoké teploty až do 115°C a jsou opatřeny oboustranným UV filtrem. Polykarbonátové desky Guttagliss Makro jsou vhodné pro prosvětlení stěn i střech obytných a průmyslových staveb, zastřešení pergol, garážové stání, zastřešení ochranných přístřešků, ale i zastřešení bazénù. Desky časem nemění svou strukturu ani průhlednost (nežloutnou). Při instalaci je nezbytné kontaktní konstrukci opatřit bílým nátěrem nebo nanést antireflexní pásku Guttaband AL. Alternativou polykarbonatové trapézové desky pro zastřešení pergol je Guttagliss Makro ST, které se liší strukturou desky. Plastové desky skladujte na rovné ploše nebo na dřevěné paletě. Desky položené na sobě nikdy neskladujte na přímém slunci nebo v teplotě nad 60°C. Tyto polykarbonátové desky zvyšují koncentraci slunečních paprsků do určitých míst, čímž může dojít k deformaci spodních desek. Uskladněné polykarbonátové desky chraňte též před mechanickým poškozením, deštěm a dalšími nepříznivými vlivy. Po deskách nechoďte. Profilované prosvětlovací desky jsou vhodné na zastřešení pergol, přístřešků či jiných konstrukcí. Jako podkladní konstrukci je nejlepší zvolit dřevěnou. Horní líc podkladních latí je nutno opatřit bílým nátěrem, nebo použít reflexní pásku Guttaband AL, aby se předešlo nadměrnému přehřívání konstrukce. Při použití impregnačních prostředků pro ochranu dřeva je nutno ošetřené konstrukční části nechat řádně vyschnout, aby nedošlo k výskytu barevných skvrn na spodní straně desek. Maximální povolená rozteč latí je 40 cm pro PVC desky, 50 cm pro PES a 80 cm pro Marlon Makro a Wabe. V oblastech s nadmořskou výškou 600 m a výše by měla být tato rozteč u všech druhů desek poloviční. Desky pokládejte z opačné strany, než je směr převládajícího větru, a to tak, aby druhá řada desek začínala polovinou desky. Při montáži se musí do každého profilu, kam se šroubuje vrut dát distanční podložka. Pro připevnění používejte pouze vruty s plastovou podložkou a ochrannou čepičkou. Počet je cca 12 ks na 1 m2. Vruty se připevňují v každém třetím vrcholu. V případě, že desky pokládáte v místě s nepříznivými povětrnostními podmínkami, doporučujeme připevnit polykarbonátové desky v každém druhém vrcholu. V přesazích připevněte trapézové desky na každém vrcholu. Desky nedoporučujeme spojovat lepením ani šrouby. Pouze se navzájem překládají.

S deskami zacházejte opatrně, aby při manipulaci nedošlo k jejich poškození. Polykarbonátové desky mohou být jednoduše přizpůsobeny požadované délce řezáním ručním nebo elektrickou pilou s jemným ostřím. Nedoporučujeme řezat desky při teplotách nižších než 10°C. Při řezání musí být deska zajištěna, aby nedocházelo k vibracím.

Polykarbonátové desky doporučujeme vrtat speciálním kónickým vrtákem. Při vrtání je nutné, aby byla deska v místě vrtu podložena a řádně ukotvena. Potřebné otvory pro vrut je nutné vrtat s otvorem o větším průměru, aby se předešlo poškození desek díky možné dilataci. Pro upevňování desek je nutné vždy předvrtat otvory.

Montážní sada Guttagliss, sada pro montáž plastových krytin. Základní montážní sada. Balení obsahuje - 100 ks nerezových vrutů V2A + 100 ks distanční podložky UNI - trapéz a vlna Guttagliss. + sada pro montáž vlnitých a trapézových střešních krytin. Atestované originální příslušenství Gutta. Guttagliss polykarbonát. Guttagliss sklolamináty. Plastový program Guttagliss. Prosvětlovací desky na pergoly. Polykarbonátové trapézové desky s uv ochranou. Profilované sklolamináty. Polykarbonát trapézový. Polykarbonát vlnitý. Plastový program Guttagliss.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ODVmZWQ