Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.


Úvod » ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBY » ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE GUTTA » ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE ECOPANEL ČERNÁ E30 - 33 x 33 x 3 cm


        

ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE ECOPANEL ČERNÁ E30 - 33 x 33 x 3 cm

Skladem

 

Vysoce zátěžová zatravňovací kostka pojízdná nákladními automobily - vhodná pro zvlášť zatěžované plochy - plastová dlažba na výstavbu parkovišť a příjezdových cest s větší zátěží - jednoduchá a rychlá instalace

Dostupnost: DO 30 DNŮ
Číslo produktu: 7750
Výrobce: GUTTA
Nosnost zatravňovací tvárnice: 450 t/m2
Rozměr zatravňovací tvárnice: 33 x 33 x 3 cm

Varianty tohoto produktu

GUTTAGARDEN ECOPANEL

Zatravňovací tvárnice Ecopanel E30 o rozměru 33 x 33 x 3 cm

Ecopanel zatravňovací tvárnice E30 33 x 33 x 3 cm, je vysoce zátěžová zatravňovací dlažba pojezdná nákladními automobily. Vhodná pro zvlášť zatěžované plochy, spotřeba 9 ks/m2, zatížitelnost 350 t/m2. Zatravňovací systém plastových dílců, které jsou určeny pro zpevnění a zatravnění ploch, svahů apod. Plastová zatravňovací dlažba Ecopanel je vhodná především pro zelené parkovací plochy, pojezdové plochy ve stávajícím trávníku nebo jako ochranné lože kolem stromů. Zatravňovací dlažba Ecopanel představuje ekologické, bezpečné a pevné řešení ve všech oblastech použití díky patentovanému spojovacímu systému a variabilním prvkům. Tvárnice zatravňovací dlažby Ecopanel jsou po ozelenění téměř neviditelné. Položení plastové zatravňovací dlažby zvládne jistě každý. Hlavní předností použití systému plastové zatravňovací dlažby je, že zde nedochází ke zhutňování půdy a je umožněn snadný růst vegetace.

Pokládku zatravňovacích tvárnic Ecopanel provádějte na vyrovnávací vrstvu tak, že vždy začnete u nejnižšího místa a postupně směřujete k nejvyššímu. Pokud byste i přes dřívější vyrovnání povrchu přeci jen potřebovali nějakou část dorovnat, použijte hlinitý písek nebo vhodnou směs jemné drtě a písku. Jakmile celou zamýšlenou plochu pokryjete zatravňovací dlažbou, velmi pečlivě si zkontrolujte stabilitu jednotlivých tvárnic. Ty se totiž nesmí hýbat a ani prohýbat. Ignorování této skutečnosti může ve výjimečných případech při větším zatížení zapříčinit prasknutí tvárnic. Zatravňovací dlažbu lze vyplnit celou řadou materiálů. Chcete-li mít povrch zelený, pak použijte směs zeminy s vysokým podílem humusu, do které budou přidána travní semena. Prostor v zatravňovacích tvárnicích však lze vyplnit i jemným štěrkem nebo jej můžete nechat prázdný - to v případě využití tvárnic jako dočasné komunikace na stavbě či například v průmyslových provozech. Montážní návod zatravňovacích tvárnic Ecopanel je ke stažení u tohoto produktu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

Zjk2MzQ