Ochrana soukromí na eshopu Xxl Stavebniny. K analýze návštěvnosti webu využíváme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.Zákaznická podpora - 604 544 554 - 606 979 979


Úvod » ZAHRADNÍ SKLENÍKY » ZAHRADNÍ SKLENÍKY GUTTA » ZAHRADNÍ SKLENÍKY KOMPAKT » GARDENTEC KOMPAKT - ZAHRADNÍ SKLENÍKY


        

GARDENTEC KOMPAKT - ZAHRADNÍ SKLENÍKY

Skladem

 

Zahrádkářské obloukové skleníky Gardentec Kompakt jsou ekonomickou variantou zahradních skleníků řady Gardentec - zasklení prémiovým komůrkovým polykarbonátem - robustní pozinkovaná konstrukce síly 1 mm - snadná montáž konstrukce skleníku svépomocí

Novinka

Dostupnost: VYBERTE VARIANTU PRODUKTU
Výrobce: GUTTA
Záruka: 10 let polykarbonát / 3 let konstrukce
Tloušťka zasklení: PC 4 mm
Rozměr zahradního skleníku: 2,0 x 3,0 m, 4,0 x 3,0 m, 6,0 x 3,0 m, 8,0 x 3,0 m

Varianty tohoto produktu

Zahradní kulaté skleníky Gardentec Kompakt. Polykarbonátové zahrádkářské obloukové skleníky Gardentec Kompakt jsou ekonomicky výhodnou variantou z řady Gardentec s výborným poměrem výkonu a ceny. Konstrukce zahradních skleníků Gardentec Kompakt je tvořena pozinkovanými plechovými profily tloušťky 1 mm. Zasklení obloukových zahradních skleníků Gardentec Kompakt komůrkovým dutým polykarbonátem tloušťky 4 mm. Polykarbonátové zastřešení zahradních skleníků má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům a UV ochranu. Komůrkové duté desky jsou předem naformátovány a není potřeba je dále upravovat.

Výhodou obloukových zahradních skleníku Gardentec Kompakt je vysoká propustnost slunečního záření s optimálním rozptylem dopadajícího světla, vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám, výborné izolační tepelné vlastnosti a nízká hmotnost. Zahradní skleníky Gardentec Kompakt dodáváme jako stavebnici, polykarbonátové tabule, pozinkované profily na sestavení konstrukcí a montážní příslušenství s podrobným montážním návodem.

Obsah balení zahradního skleníku. Všechny skleníky jsou prodávány jako stavebnice, které se skládají z kartonu obsahujícího pozinkovanou konstrukci a spojovací prvky. Dále role polykarbonátové duté desky. Stavba není nikterak technicky náročná a zvládne ji téměř každý, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Ukotvení zahradních skleníku je možné dvěma způsoby. Zakopáním do země a ukotvením na betonový základ.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MDUzYjU5Yj